Jak pracujeme?

Definujte svou představu

Nevěsta zašle fotky kytic (doporučuji PINTEREST), které se jí líbí a fotku svatebních šatů.

Svatební kytice může být i v jiných barvách, jde o typ vazby. Dále soupis květin a dekorací, které budou chtít pro svatebčany a na výzdobu svatby. Fotky, které mi posíláte jsou pouze inspirativní a Vaše kytice bude originální, protože bude mít jinou barvu nebo jiné složení květů, podle Vašeho přání.

Následuje schůzka

Já připravím nějaké další návrhy a domluvíme si schůzku někde u kávy a upřesníme další podrobnosti. Pokud nemáte vybranou žádnou kytici, stačí napsat barvu nebo téma svatby a Vaše oblíbené květiny, podle obrázků určitě něco vybereme. Pracovní schůzka je u nás zdarma.

Pokud nebudou kavárny otevřené mám prostor ke schůzce na Praze 10 ve Vršovicích nebo na Praze 4 v Kunraticích, kávu uvařím. V případě, že se z jakýchkoliv důvodů nemůžete zúčastnit osobní schůzky, nabízím možnost online setkání po zvolené aplikaci Skype, Google Meet nebo Microsoft Teams.

Rozpočet a realizace

Na základě schůzky vypracuji kalkulaci a pošlu k odsouhlasení. Ceny se dají samozřejmě upravit, tím že se změní některé květiny. Zálohu na květiny si nechávám poslat na účet 3 týdny před termínem svatby, protože musím objednat květiny 14 dní předem.

Jako dárek máte od nás ke svatební kytici korsáž pro ženicha ZDARMA.

Chci konzultaci

    Preferovaný datum a čas schůzky